Contact

Via deze pagina kunt u contact opnemen met de leiding van de speltakken, bestuur, stichting of het webteam. Heeft u een vraag? Neem dan ook gerust een kijkje op onze veelgestelde vragen pagina, hier worden al veel vragen beantwoord.

Speltakken

Bever leiding: bevers@vliegendepijl.nl
Welpen leiding: welpen@vliegendepijl.nl
Scouts leiding: scouts@vliegendepijl.nl
Explorer begeleiding: explorers@vliegendepijl.nl
Roverscouts: roverscouts@vliegendepijl.nl
Paradiso Stam: paradiso@vliegendepijl.nl

Groepsbestuur

Voorzitter: bestuur@vliegendepijl.nl
Secretaris: secretaris@vliegendepijl.nl

Stichtingsbestuur

Voorzitter: stichting@vliegendepijl.nl
Penningmeester (ook contributievragen): penningmeester@vliegendepijl.nl
Ledenbeheerder (oa inschrijven en uitschrijven): ledenbeheer@vliegendepijl.nl

Website & Communicatie

Webteam: webteam@vliegendepijl.nl